Kontakty

19-22 września 2014r. – XVI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach

AGRO SHOW już od kilku lat pełni rolę najbardziej kompleksowej imprezy rolniczej w Polsce. Podczas tegorocznej wystawy można było zapoznać się z najnowszymi i najnowocześniejszymi maszynami i urządzeniami rolniczymi producentów wszystkich światowych marek. Jak co roku wiele z nich zaprezentowało nowości rynkowe. Swoje oferty zaprezentowały również firmy wytwarzające nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, maszyny inwentarskie, części wymienne i eksploatacyjne oraz przedsiębiorstwa z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

W ciągu czterech dni imprezę zorganizowaną na terenie lotniska Bednary podobnie jak przed rokiem odwiedziło blisko 150 tysięcy osób. Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą ponad 800 wystawców z Polski i zagranicy, obszar wystawy zajmował ponad 130 ha.

Podobnie, jak to miało miejsce podczas poprzednich wystaw, także i tym razem wielkim zainteresowaniem cieszyło się stoisko Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian Śrem Wójtostwo, gdzie rolnicy mogli uzyskać informację w zakresie Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego i Rolniczego.